Real izgubio od Majorke: Jović se nije pokazao za poluvreme i po, pa ga je Zidan zamenio

Sportal blic 19.10.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Majorke došli su do velikog trijumfa, rezultatom 1:0 poražen je Real Madrid.

Od starta je u timu Luka Jović, ali nije puno toga uradio srpski fudbaler. , ali je srpski napadač dobio priliku u startnih 11 i zasad je ne koristi. Totalno je van igre Luka Jović koji gotovo da nije ni pipnuo loptu za celo poluvreme, iako je ona čak 64 procenata vremena bila u posedu gostiju. Majorka je iz jedinog udarca u okvir gola povela, preko Žuniora, a zatim je postigla i novi gol, poništen zbog ofsajda. Ni u drugom poluvremenu nije puno toga napravio