Superliga Srbije: Domaćini maksimalni, Radnički razbio Napredak, novi poraz tsc-a

Sportal blic 19.10.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Napredak sa 4:1 (3:0) u utakmici 12. kola Superlige Srbije.

Radnički je tako vezao treću pobedu posle loših rezultata na početku sezone. Nišlije su stigle do prednosti u šestom minutu preko Nermina Haskića, da bi Stefan Mihajlović postigao do poluvremena dva pogotka, u 16. i 36. minutu za veliku predjnost od 3:0. U nastavku, u finišu Kojić je u 83. minutu smanjio na 3:1 da bi Jirka četiri minuta kasnije postavio konačnih 4:1. TSC iz Bačke Topole je zabeležio drugi vezani poraz u prvenstvu, pošto je sa 3:2 izgubio od Javora