Au, kakva je mačka Bufon! Fudbalski veteran "izvukao" nemoguće posle makazica u 94. minutu, a pre toga Mihina Bolonja polomila prečku! /video/

Sportal blic 20.10.2019  |  Miodrag Dimitrijević
Au, kakva je mačka Bufon! Fudbalski veteran "izvukao" nemoguće posle makazica u 94. minutu, a pre toga Mihina Bolonja…

Bolonja našeg trenera Siniše Mihajlovića ima za čim da žali nakon poraza od Juventusa sa 2:1 u osmom kolu Serije A.

Da Đanluiđi Bufon nije toliko dobar, možda ne bi Juve odneo sve bodove, ali krenimo redom. Igrao se 94. minut kada je Bolonja izvela slobodni udarac. Bio je to autorski rad Siniše Mihajlovića i svi igrači su znali kako treba da odigraju. Na nesreću, Santander je polomio prečku, a lopta se odbila nazad u kazneni prostor. Tu se napadi gostiju nisu završili jer je isti igrač kasnije pokušao makazicama da postigne pogodak. I verovatno bi i uspeo da na golu nije baš