Marej se vratio! Neverovatan preokret Endija, Škot pobedio Vavrinku i osvojio trofej posle više od dve godine! /video/

Sportal blic 20.10.2019  |  Blicsport.rs

Endi Marej se sprektakularno vratio tenisu! Škot je osvojio titulu u Antverpenu sjajnim preokretom protiv Stena Vavrinke u finalu.

Škot je slavio 3:6, 6:4, 6:4. U prvom setu izgledalo je kao da će Vavrinka bez problema rešiti ovaj meč u svoju korist, sevali su vineri i dobri servisi i Švajcarac je prvi set osvojio rezultatom 6:3. U drugom setu se razvila velika borba, Vavrinka je imao brejk prednosti, ali Marej nije imao nameru da se preda. Spasao je nove brejk lopte i nakon toga vratio brejk, da bi u finišu seta uz novi uspeo da izjednači na 1:1. I u trećem setu je Švajcarac prvi došao do