Liga šampiona: Čelsi i VAR "ubili" Ajaks i Tadića, brutalan volej Sabicera za preokret Lajpciga /video/

Sportal blic 23.10.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Čelsija su savladali Ajaks u trećem kolu Grupe H Lige šampiona rezultatom 1:0 u Amsterdamu, dok je Lajpcig posle preokreta došao do pobede protiv Zenita 2:1.

U utakmici kojoj je prethodio , Čelsi je bio u podređenom položaju tokom prvog poluvremena. U tom periodu igre, Ajaks je došao do gola, ali je nakon intervencije VAR-a, ustanovljeno da je Kvinsi Promes bio u ofsajdu, pa je pogodak poništen. Nastavak je pripao ekipi iz Londona, najviše zahvaljujući rezervnim igračima Kristijanu Pulišiću i Mišiju Batšuaiju. Upravo je belgijski reprezentativac postigao jedini gol na utakmici, u 86. minutu, čime je svom timu doneo