Н1 са навијачима Манчестера: У Београду смо због пива, ово је само Лига Европе
Н1 Инфо 24.10.2019 | Н1 Београд

Фудбалери Партизана у трећем колу Лиге Европе играју против енглеског Манчестер Јунајтеда. Навијачи енглеског тима дан су провели у центру Београда - насмејани, распевани и веома добро расположени.
Извор: Н1 У разговору са репортером Н1, шаљиво су рекли да су у Београд дошли због пива, јер је Лига Европе мање битна у односу на Лигу Шампиона, такмичење у којем су навикли да играју. Иако су незадовољни тренутном формом "црвених ђавола", присталице клуба са севера Енглеске не очекују пораз у Београду. Партизан и Манчестер са по четири освојена бода тренутно деле прво месту на табели Групе Л Лиге Европе.











