LJajić promašio penal i odveo Bešiktaš u poraz, trijumf Ajntrahta, gol Pepea u 93. za pobedu Arsenala (VIDEO)

Sportski žurnal 24.10.2019

Gabrijel u centru pažnje u Francuskoj, jedini strelac, ali pogodio oba gola za remi 1:1

Igrao se 73. minut u Istanbulu kada je Palinja pri rezultatu 1:1 skrivio penal i dobio žuti karton. Odgovornost je preuzeo srpski reprezentativac Adem LJajić i - promašio. Obilo se to Bešiktašu o glavu, jer je Eduardo, koji je zamenio Hortu u 77. minutu, u 80. postigao gol za pobedu Brage. Portugalci su prvi, Turci poslednji, bez boda. VIDEO: Porto - Rendžers 1:1 (1:1) VIDEO: Roma - Borusija (Menhengladbah) 1:1 (1:0) VIDEO: Slovan - Vulverhempton 1:2 (1:0) VIDEO: