‘Delije’ na Tviteru ‘teraju šegu’: Naravno, u prvom planu su penal i golman Radnika, u drugom Vukanović (tvitovi)

Hot sport 26.10.2019  |  Darko Noveski

Crvena zvezda na poluvremenu meča protiv Radnika u Surdulici vodi sa 3:0 posle niza poklona domaćeg tima.

Crveno-beli su Radnik nokautirali u periodu od 6. do 12. minuta. Tada su Pavkov i Vukanović doneli šampionu Srbije prednost 2:0. Posle poklona golmana Kostića i gola Bena za 3:0, Zvezda je već ‘upisala’ nova tri boda. Navijači na Tviteru ‘teraju šegu’ na račun Radnika. Prvo je u centru pažnje bio penal posle greške Pavlovića i faula golmana Kostića, a potom je primat preuzeo čuvar mreže Surduličana. Navijači Crvene zvezde hvale Vukanovića koji koristi svaku