Partizan lako sa Spartakom u Humskoj, Sadik od mnoštva šansi iskoristio samo jednu

Sportski žurnal 27.10.2019

Natho još jednom odigrao odlično, trener Milošević ga izveo na poluvremenu da ga sačuva

Partizan – Spartak 4:0 (3:0) Beograd - Stadion: Partizana. Gledalala: 2.545. Sudija: Danilo Grujić. Pomoćnici: Ivica Stojanović i Jovan Grujić. Žuti kartoni: Milošević, Tekijaški, Dokić (Spartak). Strelci: 1:0 Bibras Natho u 17, 2:0 Umar Sadik u 39, 3:0 Sejduba Suma u 41, 4:0 Đorđe Ivanović (jedanaesterac) u 77. minutu. PARTIZAN: Stojković, S. Pavlović, Natho (od 46. Šćekić), Sadik (od 65. Ivanović), Asano, Zdjelar, Suma (od 75. L . Pavlović), Ostojić, Urošević,