Монструма који је беби одрубио главу чека стрељање: Малу Ану пронашао отац, од стравичног призора лекари пали у несвест! Мајка добила 25 година затвора (фото, видео)
Курир 29.10.2019

Мушкарац који је у Белорусији премлатио и одрубио главу беби старој само осам месеци осуђен је на смртну казну. Виктар Шархел (48) осуђен је на смрт стрељањем.
Бебина мајка Наталија Колб (26), која је у време када је њен пријатељ починио гнусан злочин такође била код куће, осуђена је на 25 година затвора, што је уједно и најстрожа казна коју жене могу добити у Белорусији. Девојчицу Ану пронашао је отац Леонид. Када је ушао у стан са своја два сина, угледао је своју ћерку како лежи у локви крви с одрубљеном главом, док су се убица и мајка девојчице опијали, јављају локални медији. Пре него што је убијено, дете је тешко






