Нисам као Кери Бредшо, осећам се лоше после ствари коју она највише воли да ради! Сара се жали како постане анксиозна када се понаша као јунакиња која ју је прославила!
Курир 29.10.2019

Чак и они који нису верни фанови серије "Секс и град" знају да је Кери Бредшо, коју глуми Сара Џесика Паркер, опседнута куповином.
Нарочито је залуђена за сталну куповину обуће. Ипак, Сара и Кери не деле исту страст. Сара је открила да јој шопинг изазива анксиозност. Погледајте ову објаву у апликацији Инстаграм Објава коју дели СЈП (@сарахјессицапаркер) дана 22. Окт 2019. у 8:37 ПДТ "Нисам луди купохоличар и нисам била таква дуги низ година", изјавила је глумица једном приликом. "Шопинг понекад изазива анксиозност у мени. Осећам се лоше, знате на шта мислим. Ја купим нешто и онда размишљам да