Poluvreme - Zvezda u velikom zaostatku, 1/12 za tri poena, navijači opet kritikuju (TVITOVI)

Sportske.net 29.10.2019  |  Sportske.net

Od samog starta Zvezda juri rezultat, može li u nastavku da ugrozi vođstvo favorizovanog domaćina?

U petom kolu Evrolige ekipa Crvene zvezde večeras gostuje u Istanbulu protiv domaćeg Efesa, koji na poluvremenu vodi sa 38:26. Sam početak meča obeležio je Vasa Micić, koji je sa svojih pet vezanih poena doneo početnu prednost Efesu od 5:0 i nagovestio ono što smo potom mogli da vidimo u prvih dvadeset minuta. Domaćin je konstantno bio u vođstvu, koje je je u par navrata početkom druge četvrtine iznosilo i 15 poena razlike (24:9, pa 29:14), da bi potom Zvezda