Tripl-dabl Jokića u porazu Denvera, Gudurić bez poena za 23 minuta, Marjanović nije dobio šansu (video)

Sportski žurnal 30.10.2019

U ekipi Denvera srpski košarkaš Nikola Jokić ostvario je tripl dabl učinak od 10 poena, 10 skokova i 10 asistencija. To je njegov drugi tripl dabl u sezoni, , a 30. u karijeri

Košarkaši Dalasa pobedili su noćas na gostujućem terenu Denver sa 109:106 i naneli mu prvi poraz u NBA ligi ove sezone. Devetorica igrača Dalasa postigli su dvocifreni broj poena, a najefikasniji su bili Maksi Kleber sa 14 poena, sedam skokova i ključnom blokadom u završnici utakmice i Tim Hardavej sa 14 poena. Luka Dončić u pobedi je učestvovao sa 12 poena, pet asistencija i četiri skoka, a Delon Rajt sa 12 poena i šest asistencija. Srpski centar Boban Marjanović