Partizan se okliznuo na brdu! Čukarički šokirao parni valjak, dva dobra poteza rešila meč pun nervoze!

Sportal blic 30.10.2019  |  Darko Nikolić

Fudbaleri Partizana poraženi su od Čukaričkog 2:1 (1:0) u derbiju 14. kola Superlige Srbije.

Posle žestoke borbe, Čukarički je do sva tri boda došao u završnici golom Luke Stojanovića u poslednjem minutu susreta. Savo Milošević otpočeo je duel sa Brđanima veoma ofanzivno, što se ispostavilo da nije bila dobra zamisao. Asano i Suma su bili indisponirani i neprepoznatljivi. Domaći su kontrolisali veći deo prvog poluvremena. U 16. minutu stigla je nagrada za dobru igru. Posle kornera koji je izveo Docić, Šapić se odlično snašao na prvoj stativi i matirao