Čukarički matirao Partizan u 90. minutu

Dnevnik 30.10.2019

Fudbaleri Partizana poraženi su od Čukaričkog na Banovom Brdu pogotkom Luke Stojanovića u 90. minutu. Brđani su slavili sa 2:1 (1:0), a bivši omladinac kluba iz Humske je iskoristio šansu iz kontranapada.Stefan Šapić je u 16. minutu iz kornera doveo domaće u vođstvo, a Ivanović je izjednačio evrogolom u 71, javlja portsal Srbija danas.

Osvajač kupa Srbije je imao više od igre u drugom delu, kao i nekoliko dobrih prilika, ali je ponovo falila realizacija pred golom domaćih. Valja istaći da su pri rezultatu 1:0 i igrači Čukaričkog propustili par prilika da dupliraju prednost, naročito posle udarca Kovača početkom drugog poluvremena kada je Stojković sjajno odbranio. Partizan u narednom, 15. kolu šampionata u nedelju dočekuje Vojvodinu, dok Čukarički putuje u Šabac na gostovanje Mačvi.