Serija a: Drama u Bolonji, domaćin poveo, Inter slavio golom sa penala u zaustavnom vremenu (video)

Hot sport 02.11.2019  |  Aleksandar Ilić

Dve utakmice su odigrane u italijanskoj seriji A, a uzbudljivo je bilo na obe, posebno u Bolonji.

Fudbaleri Bolonje sigurno nisu zaslužili poraz u duelu sa Interom, ipak, izabranici Antonija Kontea kući nose ceo plen sa ovog meča. Nešto ranije Roma je savladala Napoli sa 2:1, a Aleksandar Kolarov promašio je jedanaesterac. Bolonja – Inter 1:1 Nikolas Sansone imao je priliku u 3. minutu meča, šest minuta kasnije odgovorio je Lautaro Martinez, ali nije bilo promene rezultata. Romelu Lukaku je primio odličan centaršut i oprobao je udarac, ali je Lukas Skorupski