LSL - Inđija napravila preokret, a onda je Bojan Nikolić pokazao dva crvena kartona, dosudio i penal u 90. i sve se promenilo!

Sportske.net 03.11.2019  |  Sportske.net
LSL - Inđija napravila preokret, a onda je Bojan Nikolić pokazao dva crvena kartona, dosudio i penal u 90. i sve se…

Bodovi ''putuju'' u Ivanjicu.

Prva današnja utakmica 15. kola Linglong Superlige odigrana je u Inđiji, gde je ivanjički Javor Matis savladao domaćina sa 3:2, posle dva preokreta. Ivanjičani su prvo poluvreme rešili u svoju korist golom Kolakovića u 31. minutu, a nastavak meča doneo je mnogo više uzbuđenja. Ulazak Bosančića i Rajevca u poluvremenu pokazao se kao pun pogodak trenera domaćih Aleksandra Janjića i već u prva četiri minuta drugog poluvremena Inđija pravi preokret, najpre golom