Superliga Srbije: Inđija je mogla nekako sa Javorom, ne i sa dva igrača manje, Ivanjičani slavili!

Hot sport 03.11.2019  |  Darko Noveski

Odigran je prvi od šest mečeva 15. kola Superlige Srbije, a trijumf u Inđiji 3:2 izvojevao je Javor iz Ivanjice.

Inđija se nalazi pred ponorom. Zeleno-beli vezali su deseti poraz u prvenstvu i samo je za sada Mačva iza nje. Javor je u Inđiji slavio sa 2:1, ali sa dva igrača više na terenu. Gosti iz Ivanjice poveli su u 31. minutu kada je Maričić uposlio Kolakovića, a ovaj matirao Prekovića – 0:1. Na samom početku drugog poluvremena Inđija je stigla do izjednačenja, a strealc je bio Rajevac. Samo dva minuta kasnije usledio je veliki preokret, domaćin je poveo autogolom