Nova bura u superligi: Igrači Inđije napustili teren posle penala za Javor (video)

Hot sport 03.11.2019  |  Stefan Smuđa

Javor je danas u Inđiji slavio pobedu rezultatom 3:2, ali posle preokreta i dosuđenog penala za Ivanjičane, kao i dva crvena kartona za domaći tim.

Jeste Ivanjica upisala deseti uzastopni poraz u prvenstvu, ali je utisak da ga nije zaslužila. Pogotovo jer je vodila sa 2:1, a Javor potom uspeo da preokrene uz dva isključenja za Inđiju. Pri rezultatu 2:1 za domaćina, u 63. minutu crveni karton je dobio Dimitrov, a potom i Bosančić u 76. Javor je najpre izjednačio na 2:2 preko Petkovića u 80. minutu, da bi potom u 90. minutu dosuđen novi penal za goste iz Ivanjice. Sudija Bojan Nikolić je dosudio kazneni udarac