Застрашујући снимци из Црне Горе: Реке се излиле, куће поплављене, бујице урушиле насипе и мостове! Најгоре у Никшићу, Колашину и Херцег Новом (видео)
Курир 06.11.2019

Нове падавине донеле су проблеме грађанима широм Црне Горе. Киша која од уторка пада на подручју Никшића прави велике муке мештанима Горњег поља, Милочана, Мокра Њиве, а лоша ситуација је у Жупи и на Виталцу.
Снажно невреме, праћено јаком кишом, довело је до изливања Зете па је дошло до обуставе саобраћаја код Брезовачког моста, а вода је продрла у поједине куће и помоћне објекте у приградским насељима. "Појачали смо број запослених у смени како би стигли да што брже реагујемо на позиве. Полиција је затворила пут код Дукла према Брезовику, а наше екипе су и јутрос извлачиле неколико заглављених возила код моста у делу где се Зета највише излила“, рекао је начелник











