Bajern u drugoj fazi! Strepnja do 70. minuta, a onda su Bavarci napravili veliku uslugu Zvezdi!

Sportal blic 06.11.2019  |  Petar Lazić

Fudbaleri Bajern Minhena došli su do četvrte pobede iz isto toliko odigranih kola u grupnoj fazi Lige šampiona, poražen bio je Olimpijakos sa 2:0.

Prvi pogodak na utakmici viđen je u 69. minutu kada je golgeterski niz u Evropi nastavio Robert Levandovski, a 20 minuta kasnije među strelce upisao se i Ivan Perišić. Pobeda od dva gola i apsolutna dominacija Bavaraca na terenu. Grčki tim gotovo da nije ugrozio Manuela Nojera koji je sat i po vremena čekao na šut koji bi išao u okvir kola iza njega, ali ga nije dočekao. Najopasniju priliku za goste imao je Lazar Ranđelović u prvom poluvremenu nakon greške