Čelsi i abraham melju u Premijer ligi! Lampardova četa upisala šestu pobedu u nizu, Milivojević i Palas bezidejni u Londonu

Sportal blic 09.11.2019  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Čelsija pobedili su Kristal Palas u drugom meču 12. kola Premijer lige rezultatom 2:0 (0:0).

Izabranici Frenka Lamparda su tako ostvarili šestu uzastopnu pobedu u šampionatu Engleske. U gostujućem timu Luka Milivojević je odigrao svih 90 minuta. Domaćin je u prvom poluvremenu imao nekoliko dobrih prilika, ali se Palas dobro branio i nije pokušavao da dođe do gola protivnika. Domaći su poveli u 52. minutu, kada je Vilijan sjajnim dodavanjem pronašao Abrahama, kome nije bilo teško da postigne vodeći gol. Čelsi je nastavio da napada, ne dopuštajući rivalu da