LSL - Konačno efikasni Napredak, ''Čuki'' kola krenula nizbrdo od pobede nad Partizanom

Sportske.net 09.11.2019  |  Sportske.net

Današnja utakmica bila je mnogo važna za Kruševljane. Uspeli su daje dobiju. Pobede i Rada i Mladosti.

Fudbaleri Napretka konačno su obradovali svoje navijače na stadionu u Kruševcu. Oni su danas u meču 16. kola Linglong Superlige na svom terenu savladali ekipu Čukaričkog rezultatom 3:1. Prvo poluvreme završeno je bez golova, a onda glavnu ulogu na terenu preuzima Miljan Vukadinović. On je najpre u 53. minutu iskoristio jedaaesrerac, a jedanaest minuta kasnije je duplirao prednost Kruševljana. Sve dileme oko pobednika otklonio je Bjeloš u 82. minutu, a počasni gol