Bundesliga: Rušenje Berlinskog zida, pa goleada Herte i Lajpciga, Šalkeu samo bod (video)

Večernje novosti 09.11.2019  |  Beta/Novosti online

Union Berlin je na gostovanju savladao Majnc sa 3:2, dok je Augsburg minimalcem pobedio Paderborn

Fudbaleri Lajpciga pobedili su danas u Berlinu Hertu sa 4:2, u utakmici 11. kola Bundeslige i popeli se na drugo mesto na tabeli. Herta je povela u 32. minutu golom Maksimilijana Mitelštata, a izjednačio je Timo Verner u 38. minutu iz penala. Lajpcig je poveo u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Marsela Sabicera, dok je treći gol postigao Kevim Kampl u 86. Drugi gol na meču Verner je postigao u prvom minutu nadoknade vremena, a konačan rezultat postavio