Vlahović sam protiv Kaljarija: Dva gola Srbina sprečila blamažu Fiorentine, Naingolan ponovo oduševio Italiju /video/

Sportal blic 10.11.2019  |  Sportklub.rs

Fudbaleri Kaljarija bili su ubedljivi protiv Fiorentine 5:2, u meču 12. kola Serije A.

Dvostruki strelac za poraženu ekipu bio je Dušan Vlahović koji je odigrao celu utakmicu. Već u prvom poluvremenu je domaći tim nametnuo svoj ritam, a goleadu je otvorio hrvatski fudbaler Marko Rog, kojije u 17. minutu iskoristio asistenciju Niangolana. Na 2:0 povisio je Pisakane u 26. minutu, a Niangolan je ponovo bio asistent u 34. minutu, kada je uposlio Simeonea za 3:0. Ni u drugom poluvremenu nisu stali domaći fudbaleri. Žoao Pedro je pogodio u 54. minutu, kada