Partizan preboleo Mančester: Trijumf crno-belih ostao u senci teške povrede Šćekića

Sportal blic 10.11.2019  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Partizana zabeležili su ubedljivu pobedu u 16. kolu Superlige Srbije, pošto su na svom terenu bili bolji od pretposlednjeg tima na tabeli ekipe Inđije rezultatom 3:0 (1:0).

Izabranici Save Miloševića, nakon poraza od Mančester junajteda u Ligi Evrope (3:0), odreagovali su na pravi način, kako se od njih očekivalo. Od samog starta su pritisli Inđiju i nije bilo dileme ko će odneti tri boda u Humskoj. Prvi gol za domaće postigao je Zoran Tošić već u 17. minutu. Gužva u šesnaestercu Inđije, a najbolje su se snašli Sadik, koji je dodao do Tošića, a ovaj prvi put matirao golmana Prekovića. U prvom poluvremenu još jednu priliku imao je