Dončić poslao dvojicu po burek: Dalas srušio šampiona, Bobi presedeo na klupi, Klipersi brutalno isprašili Atlantu, Harden sam pobedio Minesotu /video/

Sportal blic 17.11.2019  |  Vladimir Andonov
Dončić poslao dvojicu po burek: Dalas srušio šampiona, Bobi presedeo na klupi, Klipersi brutalno isprašili Atlantu, Harden…

U noći između subote i nedelje u odigrano je osam utakmica, a najinteresantniji je bio derbi duel aktuelnog šampiona Toronto Reptorsa i Dalas Maveriksa.

Ekipa iz Teksasa pobedila je sa 110:102, uz odlične partije tandema - Kristaps Porzingis. Dalas je odigrao odličnu prvu četvrtinu, koju su dobili 32:22. Međutim, u drugoj je sve što su stekli za prvih 12 minuta bilo bačeno u vodu. Odbrana nije funkcionisala i na kraju su Reptorsi potpuno preokrenuli situaciju na terenu, taj period dobili 38:21 i sa +7 otišli na poluvreme. Ispostavilo se da je to bio jedini slab period Mevsa, koju su značajno podigli nivo igre u