Boaći se izblamirao, pa izdominirao! Jedna minijatura napadača iz Gane Zvezdi bila dovoljna za četvrtfinale Kupa Srbije!

Sportal blic 20.11.2019  |  Miodrag Dimitrijević

Fudbaleri su teže nego što se očekivali uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Kupa Srbije.

Na Marakani je pala nakon jedne minijature napadača Ričmonda Boaćija (1:0), koji je za samo dva minuta prošao put od tragičara do heroja. Zvezda je imala potpunu inicijativu, kojom je dirigovao pomalo neočekivano Veljko Nikolić, 20-godišnji debitant i ofanzivni vezista od koga se mnogo očekuje u budućnosti. U prvom poluvremena su se svi pokušaji crveno-belih ispostavili kao jalovi jer je golman gostiju Puletić uspeo da naniže osam odbrana. Od toga i dva zicera