Za 30 kvadrata: 4.500 evra Zakup poslovnog prostora u srcu Beograda je među najskupljima u svetu
Blic 20.11.2019 | Blic Biznis
![Za 30 kvadrata: 4.500 evra Zakup poslovnog prostora u srcu Beograda je među najskupljima u svetu](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Tačno 4.500 evra kirije za mesec dana dobio je pre neki dan J.P. vlasnik lokala od 30 kvadrata u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu.
Godišnji ugovor koji je potpisao sa jednom privatnom kompanijom glasi na fantastičnih 54.000 evra. Da dobro ste pročitali, zakup kvadrata u centralnoj beogradskoj ulici u pešačkoj zoni danas staje 150 evra i ta cena važi za potez u dužini od 600 metara, od hotela Moskva na Terazijama do fontane Delijska česma u Knez Mihailovoj ulici. " Nešto jeftiniji kvadrat, od 80 evra do 100 evra mesečno, može se naći nekoliko stotina metara napred i nazad od pomenutih tačaka.