Penal za zvezdu: Nonšalancija Boaćija, ali i kršenje pravila golmana Mačve (video)

Hot sport 20.11.2019  |  Aleksandar Ilić

Fudbaleri Crvene zvezde u ovom trenutku vode sa 1:0, strelac gola bio je Boaći, a samo nekoliko minuta pre toga, uspeo je da promaši gol sa bele tačke.

Nakon prekida blizu šesnaesterca, domaći su brzo izveli prekid, konfuzni igrači domaćeg tima uspeli su da reaguju i zaustave opasnost, lopta je u ruku pogodila Filipa Pejovića. Danilo Grujić je signalizirao na belu tačku. Odgovornost je u 59. minutu sa penaltika preuzeo Ričmond Boaći koji je nonšalantno šutirao i promašio ceo gol. Sa druge strane, po fudbalskim propozicijama Grujić je trebalo da ponovi kazneni udarac domaćih s obzirom da je Puletić ranije izašao,