Kup Srbije: Zvezda minimalcem do četvrtfinala Kupa Srbije! Boaći promašio penal, pa se iskupio!

Hot sport 20.11.2019  |  Aleksandar Ilić

Crvena zvezda je slavila protiv Mačve u osmini finala Kupa Srbije rezultatom 1:0.

Strelac pobedonosnog gola bio je Ričmond Boaći. Odolevala je mačva u prvom poluvremenu i na samom početku drugog dela meča, imali su domaći inicijativu u meču, kao i kontrolu lopte, ali su na gol čekali sve do 59. minuta. Na kraju, mogu da budu zadovoljni pobedom igrači Crvene zvezde. Sa druge strane odličan je bio golman gostiju Dušan Puletić. Da njega nije bilo, nema sumnje da bi domaći sastav znatno ubedljivije slavio. FOTO: Crvena zvezda / Nikola Mitić Već na