Zvezda vodi u Nišu: Zbog čega bi Zvezda morala da angažuje Dragišu Binića? (tvitovi)

Hot sport 23.11.2019  |  Stefan Smuđa

Posle prvih 45 minuta derbija Superlige Srbije na ‘Čairu’, Crvena zvezda vodi golom El Fardu Bena.

Rezultat je 0:1, gosti iz Beograda poveli su u 40. minutu tako što je Marin glavom prebacio loptu iza leđa odbrane i pronašao usamljenog Bena koji je lako matirao Petrovića. Navijači nisu bili preterano zadovoljni izdanjem crveno-belih u prvom poluvremenu, ali kako je gol pao u finišu, izvesno je da će on promeniti mišljenja mnogih, jer rezultat je jedino pravo merilo. Molio bih upravu da angazuje Binica samo da nauci ove nase igrace centarsut u punom trku #fkcz —