SLS: Nišlije stvarale šanse, Beograđani ih realizovali – Zvezda preskočila Radnički! (video)

Hot sport 23.11.2019  |  Stefan Smuđa

U derbiju 17. kola Superlige Srbije Crvena zvezda je na gostovanju Radničkom u Nišu slavila trijumf rezultatom 2:0 (1:0).

Dok je u mislima, sasvim sigurno, meč sa Bajernom iz Minhena, Crvena zvezda je morala da prebrodi mnogima neugodno gostovanje u Nišu ekipi Radničkog i to je učinila vrlo uspešno. Golovima El Fardua Bena i Alekse Vukanovića na ‘Marakanu’ stižu nova tri boda. Upravo su ova dva igrača imali dve lepe prilike za gol u uvodnih 15. minuta. Najpre je Vukanović tukao glavom već u drugom minutu, ali nije uspeo da matira Petrovića, baš kao ni Ben kada je lepo šutirao sa