Bajern demonstrirao silu, četiri gola Levandovskog, šest golova u mreži odličnog Borjana

Sportski žurnal 26.11.2019

Olimpijakos posle dvadesetak minuta stekao dva gola prednosti u Londonu, Ali smanjio pred poluvreme, Kejn izjednačio, Orije doneo vođstvo, Kejn overio pobedu

Crvena zvezda – Bajern 0:6 (0:1) Beograd - Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 44.118. Sudija: Bjorn Kuipers (Holandija). Pomoćnici: Sander van Roekel i Ervin Zeinstra (Holandija). VAR sudija: Pol van Boekel (Holandija). Žuti kartoni: Milunović (Crvena zvezda). Strelci: 0:1 Leon Gorecka u 14, 0:2 Robert Levandovski (jedanaesterac) u 53, 0:3 Robert Levandovski u 60, 0:4 Robert Levandovski u 64, 0:5 Robert Levandovski u 67, 0:6 Korentin Toliso u 89. minutu. CRVENA