Zato je poseban: Žoze Murinjo otrčao do skupljača lopti da mu zahvali za brzu reakciju (video)

Hot sport 26.11.2019  |  Aleksandar Ilić

Crvena zvezda ubedljivo gubi protiv Bajerna na stadionu ‘Rajko Mitić’ dok je Totenhem uspeo da se vrati nakon dva gola zaostatka.

Loše je počelo po Žozea Murinja u njegovom prvom meču u Ligi šampiona, ali su se ‘pevci’ razbudili i uspeli da se vrate u meč. Prvi gol postigao je Jusef el Arabi, u šestom minutu, Ruben Semedo je povisio na 2:0 u 19. minutu. Da bi Dele Ali golom u prvom minutu zaustavnog vremena smanjio na 2:1, a potom Hari Kejn golom u 50. minutu doneo je izjednačenje. Totalni preokret doneo je Serž Orije golom u 73. minutu meča. Ono što je prethodilo golu Kejna jeste brza