Tsc ispustio pobedu u 92. minutu, Mladost po tradiciji bodove protiv Proletera (video)

Sportski žurnal 29.11.2019

Gotovo preslikan meč Proleter i Mladost odigrali su na „Karađorđu”, kao u plej-ofu prethodne sezone

Dve sezone uzastopno Mladost po istoj matrici pobeđuje u Novom Sadu u duelima sa Proleterom. Podsetimo, Lučanci su prošle sezone bodove sa „Karađorđa” odneli jednim golom, iz jedanaesterca, tada je pogodio Pejović u 67. minutu. Jedina razlika ove sezone su minut pogotka i ime strelca. Sada je trijumf obezbedio Pavlović, u 72. minutu. U poslednjih pet mečeva u gostima Mladost ima četiri trijumfa i jedan remi. TSC i Spartak su remizirali u Senti – 2:2. ubotičani su u