Lejkersi bolji uz slabog Jokića, spektakl u Teksasu

N1 Info 04.12.2019  |  Saša Ozmo

Los Anđeles Lejkersi pobedili su Denver Nagetse 103:96, uz još jednu ne baš dobru partiju Nikole Jokića, ali sasvim neočekivano, šou je ukrao derbi Teksasa u kojem je San Antoni posle velikog preokreta i dva produžetka savladao Hjuston sa 135:133.

Nagetsi su na poluvremenu zaostajali 11 poena razlike, mogli su i više, a najbolji period imali su na startu trećeg perioda, čak su i poveli pogotkom Milsapa za 72:71. Ekipa Frenka Vogela ponovo preuzima kontrolu, kao i tokom većeg dela meča, bilo je +10 posle alej-upa Džejmsa i Hauarda na osam minuta do kraja, ali Nagetsi su tvrd tim i uspevaju da dođu do još jedne šanse – stigli su na -1, na -2 imali napad, ali su Lejkersi odigrali sjajnu odbranu i naterali