Zvezda se mučila, ali ipak odnela ceo plen u Lučanima: Minimalac crveno-belih protiv Mladosti, Ben projektilom doneo tri boda Beograđanima

Sportal blic 04.12.2019  |  Vladimir Andonov
Zvezda se mučila, ali ipak odnela ceo plen u Lučanima: Minimalac crveno-belih protiv Mladosti, Ben projektilom doneo tri boda…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mladost u Lučanima sa 0:1 (0:0) u okviru vanrednog 19. kola Superlige Srbije.

Izabranici Vladana Milojevića, teže nego što se očekivalo uspeli su da zabeleže 16. pobedu u domaćem šampionatu. Strelac odlučujućeg gola bio je El Fardu Ben u 63. minutu. Prvo poluvreme proteklo je u znaku Beograđana. Nakon ispitivanja snaga, Beograđani su svim silama krenuli na gol Mladosti, ali je čuvar mreže Zečević bio na visini zadatka. Iskusni golman ekipe iz Lučana u više navrata je spašavao svoj tim. Mladost je imala veliku šansu da povede, kada je u 14.