Suma pogodio drugi put, uzvratili i gosti: Partizan vodi 2:1, na Tviteru polemika oko prvog gola, Miletić povređen (tvitovi)

Hot sport 04.12.2019  |  Darko Noveski

Partizan na poluvremenu utakmice 19. kola Superlige Srbije vodi protiv Napretka sa 2:0, ali je tema na društvenim mrežama prvi gol Sejdube Sume.

Oba gola za crno-bele postigao je reprezentativac Gvineje. Prvi posle očiglednog ofsajda, a drugi posle lepe akcije. Igrao se 34. minut kada je Miletić pokušao glavom, Milošević odbranio, lopta se vratila reprezentativcu Srbije, a on asistirao do Sume za 2:0. Tom prilikom Nemanja Miletić se povredio i napustio igru. Napredak je u prvom poluvremenu ima dve dobre šanse, jednu preko Gavrića, drugu preko Zeca, ali je prvo Stojković odbranio, a drugu Ostojić skinuo sa