Lider Menhengladbah srušio Bajern u nadoknadi, pobede Lajpciga i Dortmunda (video)

Sportski žurnal 07.12.2019

Borusija Menhengladbah je prva na tabeli nemačkog šampionata sa 31 bodom, odnosno ima bod više od Lajpciga, dok je Bajern šesti sa 24 boda

Fudbaleri Borusije Menhengladbah pobedili su danas na svom terenu Bajern iz Minhena sa 2:1, u utakmici 14. kola nemačke Bundeslige. Ivan Perišić doneo je prednost Bajernu u 49. minutu, izjednačio je 11 minuta kasnije Rami Bensebaini, a konačan rezultat postavio je isti igrač u 92. minutu iz jedanaesterca. Borusija Menhengladbah je prva na tabeli nemačkog šampionata sa 31 bodom, odnosno ima bod više od Lajpciga, dok je Bajern sedmi sa 24 boda. Fudbaleri Lajpciga