Bundesliga: Menhengladbah nastavlja da ‘melje’, novi poraz Bajerna, ‘petarda’ Dortmunda (video)

Hot sport 07.12.2019  |  Aleksandar Ilić

U derbiju 14. kola prvoplasirani Menhengladbah odmerio je snage sa ekipom Bajerna.

Nastavlja se agonija Bajerna koji je upisao treći poraz u poslednja pet duela, a drugi u nizu. Drugoplasirani Lajcpig diše za vrat Menhangladbahu. Borusija Menhengladbah – Bajern Minhen 2:1 Imali su dobro prvo poluvreme gosti. Šanse su stvarali Tomas Miler, Robert Levandovski, i Ivan Perišić, ali su se propisno ispromašivali ‘Bavarci’. U drugom poluvremenu Ivan Perišić je primio loptu u 49. minutu malo van šesnaesterca, uspeo je da je plasira iza leđa Somera za