Primera: Dmitrović jednom poklekao i to je Hetafeu i Maksimoviću bilo dovoljno za trijumf

Hot sport 08.12.2019  |  Stefan Smuđa

U prvom meču današnjeg programa u španskoj Primeri Hetafe je savladao Eibar na gostovanju rezultatom 1:0 (0:0).

Eibar je dominirao većim delom prvog poluvremena, ali nažalost ovaj period igre je prošao bez golova. Izdvaja se prilika Čarlsa u 19. minutu, dok su svoju šansu imali igrači Hetafea u nadoknadi ovog dela igre kada Miramontes pogađa prečku gola koji brani Dmitrović. U prvih deset minuta drugog dela videli smo čak dva poništena gola posle konsultacije glavnog sudije sa VAR-om. Prvo je gostima poništen gol a zatim par minuta kasnije i domaćinu, pošto je Kike igrao