Kasno marko na peterac stiže: Kiks Dmitrovića kumovao porazu Eibara, a obradovao Nemanju Maksimovića /video/

Sportal blic 08.12.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Hetafea pobedili ekipu Eibara na gostovanju minimalnim rezultatom 0:1 (0:0) u 16. kolu španske Primere.

Golman Eibara I reprezentacije Srbije bio je direktan krivac za pogodak gostiju. Srpski čuvar mreže je posle dodavanja u prostor istrčao na loptu, ali nije bio dovoljno brz pa je Anhel Rodrigez postigao gol. Igrao se 67. minut, a kasnije se ispostavilo da je to bio jedini pogodak na utakmici. Drugi srpski reprezentativac igrao je svih 90 minuta za Hetafe i bio je jedan od najboljih aktera ove utakmice. Fabijan Oreljana, fudbaler Eibara, u 7. minutu sudijske