“Mlađi brat” preznojio starijeg! Zvezda tek posle drame i produžetka dobila FMP, Lorenzo Braun nastavio teror!

Sportal blic 08.12.2019  |  Aleksandar Knežević

Tek nakon velike borbe i odigranog produžetka, košarkaši Crvene zvezde pobedili su FMP rezultatom 95:89 u jednom od derbija 10. kola ABA lige.

Ponovo je briljirao Lorenzo Braun koji je predvodio svoju ekipu u ovom meču. On je već na startu svojim poenima doveo ekipu u prednost, pratio ga je i Beron u uvodnim minutima. Uspeo je FMP da upasivi Zvezdine Amerikance već do kraja prve četvrtine. Čak su i tu deonicu završili sa vođstvom - 21:23. Bivši košarkaš Partizana, Marko Pecarski je predvodio goste u prvom poluvremenu. Očigledno je bio silno motivisan protiv današnjeg rivala. Pogađao je i uz prekršaj i za