Bundesliga garantuje samo golove, ne i var! Ako ovo nije penal, onda šta jeste?! Sporna situacija u razbijanju Dortmunda, Kutinjo i Levandovski uništili Verder /video/

Sportal blic 14.12.2019  |  Aleksandar Knežević
Bundesliga garantuje samo golove, ne i var! Ako ovo nije penal, onda šta jeste?! Sporna situacija u razbijanju Dortmunda…

Fudbaleri na pravi način su ispratili osvajanje prvog mesta u grupnoj fazi Lige šampiona.

U povratku domaćem prvenstvu potpuno su razbili Verder rezultatom 6:1. Bavarci su tako slavili nakon dva bundesligaška poraza. Čini se da je greška bila pogodak Milota Rašice u 24. minutu. Državljanin tzv Kosova je praktično probušio Nojera, Verder je stigao do prednosti, ali time su samo naljutili domaćina. i su naizmenično pogađali. Brazilac je bio strelac u 45. i 63. minutu kada je lobovao golmana Pavlenku, a Poljak u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena,