Benzema u 95. minutu spasio Real od poraza pred Klasiko, Hetafe siguran protiv Valjadolida, Maksimović odigrao ceo meč (video)

Sportski žurnal 15.12.2019
Benzema u 95. minutu spasio Real od poraza pred Klasiko, Hetafe siguran protiv Valjadolida, Maksimović odigrao ceo meč…

Majorka sa igračem manje do boda protiv Selte u Vigu, Espanjol i Betis igrali 2:2 u Barseloni, Viljareal prekinuo dobar niz Sevilje

Fudbaleri Hetafea pobedili su danas Valjadolid sa 2:0, u 17. kolu Primere. Strelci su bili Kuku u 36. i Anhel u 82. minutu. Srpski fudbaler Nemanja Maksimović igrao je celu utakmicu za ekipu Hetafea. Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras na gostujućem terenu Sevilju sa 1:2, u utakmici 17. kola španskog prvenstva. Viljareal je poveo u 13. minutu golom Raula Albiola, a izjednačio je Munir El Hadidi u 61. Pobedu Viljarealu doneo je Toko Ekambi u 74. minutu. Sevilja