Šou u veroni! Nestvaran meč Lazovića i Lukića u Seriji a, tri gola prednosti nije bilo dovoljno za slavlje!

Sportal blic 15.12.2019  |  va

Fudbaleri Verone i Torina odigrali su veoma zanimljiv meč u prvoj utakmici nedeljnog programa u okviru 16. kola Serije A, a rezultat je bio 3:3 (0:1).

Gosti iz Torina su vodili sa 3:0, ali domaći nisu odustajali, te su ekspresno, za 15 minuta, došli do izjednačenja. Za Veronu čitav meč odigrao je bivši fudbaler Crvene zvezde, Darko Lazović, dok je na drugoj strani za Torino, bivši igrač Partizana Saša Lukić u igru ušao u 78. minutu. Torino je načeo mrežu Silvestrija u 36. minutu, a strelac je bio Ansaldi iz praktično mrtvog ugla, sjajnim šutem je savladao nemoćnog čuvara mreže domaćim. Na pauzu se otišlo