To može samo "grande mister" siniša! Mihajlović sa Bolonjom nokautirao najveću senzaciju Lige šampiona!

Sportal blic 15.12.2019  |  Darko Nikolić

Siniša Mihajlović nastavlja da oduševljava navijače FK Bolonja, jer je ekipu predvodio do prvenstvene pobede nad najvećim iznenađenjem Lige šampiona, Atalante, od 2:1.

Gosti iz Bergama su stigli na megdan "Mihinoj" ekipi posle . Međutim, nokaut ih je dočekao u Bolonji. Tim našeg stručnjaka, koji se potpuno vratio trenerskim obavezama nakon treće terapije u borbi protiv leukemije, poveo je u 12. minutu golom Palasija. On je odlično ispratio napad saigrača, Orsolinija, a posle odbijanja lopte od stative bio je na pravom mestu i sa ruba peterca doneo 1:0. U osmom minutu drugog poluvremena gosti su doživeli novi šok na stadionu