Neverovatna završnica na ‘mestalji’: Kurtoa skočio, Benzema pogodio za spas Reala! (video)

Hot sport 15.12.2019  |  Stefan Smuđa

Fudbaleri Real Madrida spasili su se poraza od Valensije u debeloj nadoknadi derbija 17. kola španske Primere – 1:1 (0:0).

Nije se očekivalo da će u ovoj utakmici biti viđena samo dva gola, pogotovo ne oba u poslednjih 15 minuta. U prvom poluvremenu nismo videli mnogo toga, tek po jednu šansu Benzeme i Ferana Toresa na obe strane. Međutim, u nastavku se borba rasplamsala, a još jednom je mladi Tores imao priliku, ali je Kurtoa odbranio. I došli smo do 78. minuta kada je Valensija povela. Domaći su izveli polukontru, Vas je centrirao po zemlji sa desne strane, lopta prošla svima iza