Primera: Luda utakmica u Pamploni, Osasuna sa igračem manje do neizvesne završnice, ceo plen ipak ide Sosijedadu (video)

Hot sport 22.12.2019  |  Aleksandar Ilić

Bila je ovo treća utakmica bez poraza Real Sosijedada, a isto tako treća bez pobede Osasune.

Gosti su bili bolji rival i iskoristili prednost igrača više. Darko Brašanac je na terenu proveo 75 minuta, a zamenjen je nakon što je Ronkaglia dobio direktan crveni karton. Na kraju ove uzbudljive utakmice Osasuna je poražena od Real Sosijedada sa 3:4. Gosti su do ubedljivog vođstva došli već u prvom poluvremenu. Orazabal je 15. minutu doneo prednost Sosijedadu, Odegard ga je odlično pronašao, a napadač gostiju je uspeo da zatrese mrežu. Samo tri minuta kasnije